Menu
Nákupný košík

Gravírované lampy

Fotografia gravírovaná na akryle uchytená v podstavci z dreva s LED podsvietením je moderným a atraktívnym spôsobom ako prezentovať obraz alebo fotografiu.

Tento produkt obsahuje fotografiu, ktorá je gravírovaná do akrylového panelu, umiestneného v drevenom podstavci s LED podsvietením. LED osvetlenie je umiestnené v základni pod akrylovým panelom a vytvára ilúziu svetla, ktoré preniká cez akrylový panel.

Tým sa vytvára efekt svietiaceho akrylového panelu, ktorý zdôrazňuje gravírovaný obraz alebo fotografiu.

Tento produkt môže byť použitý ako dekorácia interiéru v miestnostiach ako sú obývacie izby, spálne alebo kancelárie. Tento typ dekorácie môže byť tiež vhodný ako darček pre blízkych, keďže gravírovanie môže obsahovať osobnú správu alebo fotografiu. Produkty s gravírovaním na akryle s LED podsvietením sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a štýloch, aby sa prispôsobili individuálnym potrebám každého zákazníka.

Gravírovaná led fotografia v drevenom rámčeku 23x17,1 cm farebná
Skladom -22 %
Model: A003
Tlačená fotografia v kombinácii s gravírovaným textom je krásnym darčekom pre vašich blízkych. Výnimočná fotografia ktorá spríjemní váš interiér. Led podsvietenie je priamo v bukovom rámčeku, ktoré osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné na pohľad. L..
34,90€ 44,90€
Bez DPH:34,90€
LED lampa s podsvietením kruh dekor drevo LED lampa s podsvietením kruh dekor drevo
Skladom -10 %
Model: A024
Príjemnú spomienku na krásne momenty si môžete zvečniť na akrylovej doske v ráme s dreveným dekorom. Tri srdiečka slúžia na krátky text: napr. meno darcu, prípadne dátum. Počet srdiečok nie je možné meniť. Vašu fotografiu ešte podčiarkne led podsvietenie, ktoré je súčasťou balenia.Upozorňujeme , že ..
44,90€ 49,90€
Bez DPH:44,90€
Model: A006
Srdce ktorým vyjadríte vďaku i lásku. Srdce je kombinácia akrylu a brezovej preglejky. Do akrylu vám vygravírujeme vami požadovaný text, fotografiu, či ich kombináciu.  Výnimočnosť tohto produktu podčiarkuje led podsvietenie, ktoré je súčasťou balenia.Upozorňujeme , že výrobok po vygravírovaní ..
39,90€
Bez DPH:39,90€
Lampa s podsvietením matka s dieťaťom Lampa s podsvietením matka s dieťaťom
Novinka Skladom -13 %
Model: A034
Darček vhodný ako poďakovanie za materinskú lásku. Produkt je kombinácia akrylu a brezovej preglejky. Do akrylu vám vygravírujeme vami požadovaný text.  Text si volíte sami. Výnimočnosť tohto produktu podčiarkuje led podsvietenie, ktoré je súčasťou balenia.Upozorňujeme , že výrobok po vygravíro..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Srdce na stojane drevo & akryl s podsvietením
Skladom -5 %
Model: A004
Srdce ktorým vyjadríte vďaku i lásku. Srdce je kombinácia akrylu a brezovej preglejky. Do akrylu vám vygravírujeme vami požadovaný text. Do menších srdiečok sa vmestí jedno slovo, napríklad meno darcu. Pokiaľ si prajete viac vyrezaných menších srdiečok ako dve, napíšte to do poznámky, Text si volíte..
37,90€ 39,90€
Bez DPH:37,90€
Srdce na stojane drevo & akryl s podsvietením farebné Srdce na stojane drevo & akryl s podsvietením farebné
Skladom -13 %
Model: A022
Rodinná momentka je ideálna ako darček, i ako spomienka na príjemné chvíle. Tlač je priamo na akrylovej doske, mená sú gravírovné do akrylu. Do menších srdiečok sa vmestí jedno slovo, napríklad meno darcu. Pokiaľ si prajete viac vyrezaných menších srdiečok ako dve, napíšte to do poznámky, Výnimočnos..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Spotify doska s podsvietením Spotify doska s podsvietením
Skladom -11 %
Model: spotify-led/A020
Potešte seba i svojich blízkych spomienkou na vašu obľúbenú pieseň.Originálna akrylová doska s fotografiou vytlačenou priamo na akryl pomocou UV odolnej a trvácnej farby s podsvietením. Texty sú gravírované priamo do akrylovej dosky.Doska obsahuje spotify kód, ktorý po načítaní v aplikácii spotify p..
39,90€ 44,90€
Bez DPH:39,90€
Gravírovaná fotografia s led podsvietením Gravírovaná fotografia s led podsvietením
Novinka Skladom -13 %
Model: A032
Výnimočný produkt,  ktorý spríjemní váš interiér. Na akrylovú dosku si môžete dať vygravírovať fotografie, texty, či ich kombinácie.  Led podsvietenie je priamo v bukovom rámčeku, ktoré osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné na pohľad. LED..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Gravírovaná fotografia v kruhu s led podsvietením Gravírovaná fotografia v kruhu s led podsvietením
Novinka Skladom -13 %
Model: A031
Výnimočný produkt,  ktorý spríjemní váš interiér. Na akrylovú dosku v tvare kruhu si môžete dať vygravírovať fotografie, texty, či ich kombinácie.  Led podsvietenie je priamo v bukovom rámčeku, ktoré osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné ..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Gravírovaná fotografia v srdci s led podsvietením Gravírovaná fotografia v srdci s led podsvietením
Novinka Skladom
Model: A030
Výnimočný produkt,  ktorý spríjemní váš interiér. Na akrylovú dosku v tvare srdca si môžete dať vygravírovať fotografie, texty, či ich kombinácie.  Led podsvietenie je priamo v bukovom rámčeku, ktoré osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné ..
39,90€
Bez DPH:39,90€
Gravírovaná led fotografia v drevenom rámčeku 23x17,1 cm Gravírovaná led fotografia v drevenom rámčeku 23x17,1 cm
Skladom -13 %
Model: A001
Výnimočná fotografia ktorá spríjemní váš interiér. Led podsvietenie je priamo v bukovom rámčeku, ktoré osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné na pohľad. LED svetlo je energeticky nenáročné a bezpečné, čo z tohto produktu robí aj vhodný darček do det..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Gravírovaná led fotografia v drevenom rámčeku 27x21cm Gravírovaná led fotografia v drevenom rámčeku 27x21cm
Skladom -20 %
Model: A002
Výnimočná fotografia ktorá spríjemní váš interiér. Led podsvietenie je  zabudované v stojane a osvetľuje fotografiu jemným teplým bielym svetlom, ktoré neoslňuje vaše oči a je príjemné na pohľad. LED svetlo je energeticky nenáročné a bezpečné, čo z tohto produktu robí aj vhodný darček do detske..
39,90€ 49,90€
Bez DPH:39,90€
Model: spomienkovy_stojan_anjel/A021
Spomienkový akrylový stojan s gravírovaním, ktorý má aj výrez na sviečku. Do akrylového stojanu je možné gravírovať podľa priloženej šablóny, prípadne vložiť vlastnú fotku, prípadne obrázok. Tento stojan je vhodný do interiéru aj do exteriéru.Upozorňujeme , že výrobok po vygravírovaní sa stáva tovar..
23,90€
Bez DPH:23,90€
Model: spomienkovy_stojan_maria/A021
..
23,90€
Bez DPH:23,90€
Detská LED lampa - pre chlapca Detská LED lampa - pre chlapca
Novinka Skladom -21 %
Model: A027CH
Jedinečná svietiacia detská lampička. Spestrí detskú izbičku a upokojí dieťa. Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Kvalitná UV potlač je na akrylovej doske, ktorá je nezávadná a ľahko čistiteľná. Doska sa dá z podstavca odobrať. Podstavec je drevený .Sú v ňom zabudované LED..
29,90€ 37,90€
Bez DPH:29,90€
Detská LED lampa - pre dievča Detská LED lampa - pre dievča
Novinka Skladom -21 %
Model: A027D
Jedinečná svietiacia detská lampička. Spestrí detskú izbičku a upokojí dieťa. Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Kvalitná UV potlač je na akrylovej doske, ktorá je nezávadná a ľahko čistiteľná. Doska sa dá z podstavca odobrať. Podstavec je drevený. Sú v ňom zabudované LED..
29,90€ 37,90€
Bez DPH:29,90€
Gravírovaná fotografia s farebným podsvietením Gravírovaná fotografia s farebným podsvietením
Skladom -13 %
Model: A023
Jedinečný svietiaci, alebo blikajúci gravír na akrylovej doske s farebným podsvietením. Gravír fotografie alebo textu, ktorý je podsvietený a tým získa vašu pozornosť a poteší. Svetlo je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Môžete si nastaviť farebné podsvietenie z 7 farebných variánt, pridávať i ube..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Gravírovaná LED hviezdna mapa Gravírovaná LED hviezdna mapa
Skladom -13 %
Model: A033
Sú momenty, kedy túžime zastaviť čas, chvíle, ktoré sú tak vzácne, že chceme, aby trvali navždy. Sú to chvíle, ktoré majú v našich srdciach svoje miesto tam, kde uchovávame najvzácnejšie spomienky. Či už ide o prvé stretnutie, narodenie dieťaťa, svadobný či inak pre vás významný deň, jednoducho všet..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Gravírovaná LED lampa srdce Gravírovaná LED lampa srdce
Skladom -11 %
Model: A008
Jedinečný svietiaci, alebo blikajúci gravír v srdci. Gravír fotografie alebo textu, ktorý je podsvietený a tým získa vašu pozornosť a poteší Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Môžete si nastaviť farebné podsvietenie z 15 farebných variánt, pridávať i uberať intenzitu svetla, n..
39,90€ 44,90€
Bez DPH:39,90€
Gravírovaná LED lampa v dreve Gravírovaná LED lampa v dreve
Novinka Skladom -13 %
Model: A026
Jedinečný svietiaci. Gravír fotografie alebo textu, ktorý je podsvietený a tým získa vašu pozornosť a poteší Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Gravír je na akrylovej doske, ktorá je nezávadná a ľahko čistiteľná. Doska sa dá z podstavca odobrať. Podstavec je drevený. Sú v..
34,90€ 39,90€
Bez DPH:34,90€
Zobrazené 1 až 20 z 36 (2 stránok)