Menu
Your Cart

LED lampa ZUB

LED lampa ZUB
LED lampa ZUB
Novinka Skladom -25 %
LED lampa ZUB
LED lampa ZUB
LED lampa ZUB
  • Stav skladu: 100ks
  • Model: LED_zub
29,90€
39,90€
Bez DPH: 29,90€

Dostupné možnosti

Jedinečný darček pre všetkých, ktorí majú radi svetelné efekty. Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Môžete si nastaviť farebné podsvietenie z 15 farebných variánt, pridávať i uberať intenzitu svetla, nastaviť si farebnú stálosť, rýchle či pomalé prechody farieb, čo má upokojujúci efekt. Svetlo je energeticky nenáročné a bezpečné. Napájanie formou výstupu USB (5V), prípadne priloženým adaptérom - sú súčasťou balenia.
Taktiež možnosť napájania na tužkové batérie AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.

Zub je vygravírovaný na akrylovej doske, ktorá je nezávadná a ľahko čistiteľná. Doska sa dá z podstavca odobrať. Podstavec je plastový a môžete si vybrať z farebných prevedení: čierna a buk. A je vybavený protišmykovými podložkami. Sú v ňom zabudované LED svetlá, ktoré osvetľujú akrylovú dosku s motívom. LED svetlá je možné ovládať priamo zo stojana.

Súčasťou balenia je ovládač, kde si môžete vybrať z 15 farebných variácií v odtieňoch červených, ružových, fialových, modrých, zelených, tyrkysových, zelených, žltej i bielej. Možnosť navolenia farebnej stálosti, alebo menenia farieb vo viacerých frekvenciách, až po pomalé prechody, ktoré pôsobia upokojujúco a vytvárajú príjemnú atmosféru domova. Tiež je možné navoliť intenzitu svetla. A aj ak je stojan zapojený v zdroji, je možné ho ovládačom zapnúť i vypnúť. Ovládač je napájaný batériou CR2032, ktorá je súčasťou balenia.

Jednou z možností je priamo do produktu umiestniť  venovanie, meno, alebo akýkoľvek krátky text.


Výkon LED: 1,2W
Pracovné napätie: DC 5V
Napájanie - výstup: USB (5V)

Upozorňujeme , že výrobok po vygravírovaní sa stáva tovarom, pre ktorý platí že:

v súlade s § 12 zákona 108/2000 Z.z, ods.5 objednávateľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek objednávateľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného objednávateľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť.
Parametre
Rozmerpodstavec: priemer 9,5 cm
Materiálplastový stojan akrylová doska
Obsah balenia1x akrylová doska s motívom 1x podstavec s USB výstupom a adaptérom 1x ovládacie zariadenie (batéria je v zariadení)

Napísať recenziu