Menu
Nákupný košík

Spotify doska s podsvietením

Spotify doska s podsvietením
Spotify doska s podsvietením
Skladom
Spotify doska s podsvietením
Spotify doska s podsvietením
Spotify doska s podsvietením
  • Stav skladu: 48ks
  • Model: A020
44,90€
Bez DPH: 44,90€
Cena vo vernostných bodoch: 450
Kúpou získate 31 bodov

Dostupné možnosti

FotkaNázov
Žiadne súbory

Presuň sem fotky

Potešte seba i svojich blízkych spomienkou na vašu obľúbenú pieseň.

Originálna akrylová doska s fotografiou vytlačenou priamo na akryl pomocou UV odolnej a trvácnej farby s podsvietením. Texty sú gravírované priamo do akrylovej dosky.

Doska obsahuje spotify kód, ktorý po načítaní v aplikácii spotify prehrá skladbu.  Samotná spotify neprehráva skladbu.

Tlač fotografie a gravír  textu, ktorý je podsvietený a tým získa vašu pozornosť a poteší Svetlo z LED lampy je príjemné na pohľad a neoslňuje oči. Môžete si nastaviť farebné podsvietenie z 15 farebných variánt, pridávať i uberať intenzitu svetla, nastaviť si farebnú stálosť, rýchle či pomalé prechody farieb, čo pôsobí upokojujúco. Svetlo je energeticky nenáročné a bezpečné. Napájanie formou výstupu USB (5V).
Taktiež možnosť napájania na tužkové batérie AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.

Gravír je na akrylovej doske, ktorá je nezávadná a ľahko čistiteľná. Doska sa dá z podstavca odobrať. Podstavec je plastový a môžete si vybrať z farebných prevedení: čierna a buk. A je vybavený protišmykovými podložkami. Sú v ňom zabudované LED svetlá, ktoré osvetľujú akrylovú dosku s motívom. LED svetlá je možné ovládať priamo zo stojana.

Súčasťou balenia je ovládač, kde si môžete vybrať z 15 farebných variácií v odtieňoch červených, ružových, fialových, modrých, zelených, tyrkysových, zelených, žltej i bielej. Možnosť navolenia farebnej stálosti, alebo menenia farieb vo viacerých frekvenciách, až po pomalé prechody, ktoré pôsobia upokojujúco a vytvárajú príjemnú atmosféru domova. Tiež je možné navoliť intenzitu svetla. A aj ak je stojan zapojený v zdroji, je možné ho ovládačom zapnúť i vypnúť. Ovládač je napájaný batériou CR2032, ktorá je súčasťou balenia.

Pri výbere podstavca s bluetooth reproduktorom ovládač nie je súčasťou balenia. Podstavec je na kábel s USB koncovkou, ktorý je súčasťou balenia. Podstavec si spárujete s Vašim zariadením a môžete si prehrávať hudbu, prostredníctvom LED podstavca s reproduktorom. 

Výkon LED: 1,2W
Pracovné napätie: DC 5V
Napájanie - výstup: USB (5V)


Upozorňujeme , že výrobok po výrobe sa stáva tovarom, pre ktorý platí že:

v súlade s § 12 zákona 108/2000 Z.z, ods.5 objednávateľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom je predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek objednávateľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného objednávateľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiťx7

Parametre
Rozmerpodstavec: priemer 8,5 cm akrylová doska. 15x23 cm z toho 1,5 cm zapustenie do stojanu celková výška produktu: 25,5cm
Materiálakrylová doska plastový stojan
Obsah baleniaakrylová doska stojan USB kabel

Napísať recenziu